Szamba betonowe Choszczno

Realizacja domu to skomplikowane wyzwanie, w którym ważne będzie wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań zapewniających bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy tworzenie zbiorników, które spełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do produkcji szamb wykorzystujemy surowce od sprawdzonych dostawców. Dbamy o stosowanie najnowocześniejszych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i nieprzeciekające. Ich solidna struktura to główny element świadczący o jakości produktu. Beton to od lat stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do którego należy doliczyć jeszcze cenę asenizacji. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na wylewanie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i wymagają częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Zobacz naszą propozycję najlepszych szamb!

Szamba betonowe Choszczno

Szambo betonowe Choszczno

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz wysokiej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla was także zbiorniki o niestandardowych wymiarach, najlepiej dopasowanych do wymagań konkretnej działki oraz ilości mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że budowa szamba to dobra decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać części stałe z nieczystości i przepuszczać czystą wodę wprost do gruntu. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki rodzaj szamba jest odpowiedni dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy szamba, które są przygotowane do natychmiastowego wkopania w gruncie. Można zamówić u nas również szambo z koparką, to jest pełną usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa wykwalifikowanych monterów podłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się wytrzymałością lepszą niż z tworzywa. Taki zbiornik pomoże czerpać za darmo wodę z opadów i używać ją do nawadniania warzyw podczas suszy. Deszczówka świetnie nadaje się także do prac przydomowych, takich jak mycie kostki lub auta. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.