Szamba betonowe Czaplinek

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym ważne jest wykorzystanie innowacyjnych technologii gwarantujących bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy budowę szamb, które spełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy materiały od certyfikowanych dostawców. Dbamy o wykorzystanie zaawansowanych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i nieprzeciekające. Ich solidna struktura to najważniejszy czynnik mówiący o jakości produktu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do jakiego trzeba doliczyć również koszty opróżniania. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym opróżnianie szamba raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Sprawdź naszą ofertę najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Czaplinek

Szambo betonowe Czaplinek

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla was także prefabrykaty o niezwykłych wielkościach, najlepiej dostosowanych do potrzeb konkretnej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali wody. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to korzystna inwestycja. Najlepszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom oczyszczać części stałe z szamba i wylewać czystą wodę wprost do gruntu. Jeśli nie wiesz, które szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie doradzi, jaki rodzaj szamba będzie najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy szamba, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w gruncie. Możesz zamówić u nas także szambo z koparką, to jest kompleksową usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się wytrzymałością wyższą niż plastikowe. Dobry pojemnik pozwoli czerpać darmową wodę z opadów i wykorzystywać ją do nawadniania kwiatów w czasie upałów. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac przydomowych, na przykład czyszczenie podjaszdu albo auta. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Twoich potrzeb.