Szamba betonowe Dębno

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, lecz także dowożeniem, robieniem dołów pod komorę i montażem. Posiadamy własną koparkę, dlatego wykonanie prac instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy klient zamówi prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie sprawnej firmy, która poradzi sobie z usługami montażu zbiornika w krótkim czasie. Dlatego właśnie swoim odbiorcom proponujemy pełne usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego szamba, dlatego chętnie udzielamy rad w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Dębno

Producent szamb ceny Dębno

Nasze ceny zależne są od rozmiaru szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, bo część nieczystości można oczyszczać i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma możliwości legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Należy zatem kupić taki typ szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie zawieźć zamówiony prefabrykat na działkę odbiorcy na każdą odległość. Większe odległości będą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne duże zanieczyszczenie biologiczne, toteż istnieją ścisłe reguły ich montowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ekologii, a przy tym są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne technologie do produkcji prefabrykatów i mamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość swoich produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią wielkość zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.