Szamba betonowe Dobrzany

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, lecz również dowożeniem, robieniem dołów pod szambo oraz instalacją. Posiadamy własną koparkę, dlatego realizacja usług montażowych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy inwestor wybierze usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z usługami montażu szamba w ekspresowym tempie. Dlatego właśnie swoim klientom proponujemy pełne usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność czasu oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego zbiornika, więc z przyjemnością doradzamy w zakresie kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Dobrzany

Producent szamb ceny Dobrzany

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część nieczystości można filtrować i przesączać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na pole jest zagrożone karą pieniężną. Trzeba więc wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Potrafimy dotransportować zamówiony zbiornik na działkę klienta na dowolną odległość. Większe trasy będą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to potencjalne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż istnieją ścisłe reguły ich budowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy tym są trwałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do produkcji prefabrykatów i mamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość naszych produktów. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić odpowiednią pojemność zbiornika w zależności od liczby domowników i potencjalnej objętości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.