Szamba betonowe Drawno

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale również dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod szambo i instalacją. Mamy własną flotę, dlatego realizacja usług montażowych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy inwestor wybierze usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z pracami montażu zbiornika w krótkim czasie. Dlatego też swoim klientom proponujemy pełne prace związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, więc z przyjemnością udzielamy rad w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Drawno

Producent szamb ceny Drawno

Nasze ceny uzależnione są od pojemności zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości daje się filtrować i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma sposobności legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Trzeba zatem wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Potrafimy dotransportować wybrany prefabrykat na teren klienta na każdą odległość. Dalsze odległości będą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, dlatego istnieją ścisłe reguły ich montowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do budowy prefabrykatów i mamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość naszych produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który podpowie, jak wybrać właściwą pojemność zbiornika zależnie od liczby domowników i potencjalnej ilości ścieków, którą każdy z nich produkuje.