Szamba betonowe Drawsko Pomorskie

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz również dowożeniem, robieniem dołów pod szambo oraz montażem. Posiadamy własną flotę, dlatego realizacja usług montażowych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy klient zamówi prace kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej firmy, która upora się z pracami montażu zbiornika w krótkim czasie. Dlatego też swoim odbiorcom proponujemy pełne prace związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność energii oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego zbiornika, więc chętnie udzielamy rad w zakresie kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Drawsko Pomorskie

Producent szamb ceny Drawsko Pomorskie

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część nieczystości daje się oczyszczać i przesączać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma sposobności legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Trzeba więc kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie zawieźć zamówiony prefabrykat na działkę klienta na dowolną odległość. Dalsze odległości będą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany typ. Odpowiedni, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Stosujemy innowacyjne narzędzia do budowy prefabrykatów i mamy specjalne certyfikaty potwierdzające jakość swoich produktów. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak kupić właściwą wielkość zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości ścieków, którą każdy z nich produkuje.