Szamba betonowe Dziwnów

Budowa domu to skomplikowane wyzwanie, w którym istotne będzie wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb oferujemy budowę zbiorników, które wypełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do budowy szamb stosujemy surowce od najlepszych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i nieprzeciekające. Ich zwarta budowa to główny element świadczący o wytrzymałości wyrobu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do którego należy dołożyć jeszcze cenę eksploatacji. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na wylewanie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i wymagają częstszego opróżniania niż dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Dziwnów

Szambo betonowe Dziwnów

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla was także zbiorniki o niezwykłych wielkościach, specjalnie dostosowanych do wymagań konkretnej posesji oraz ilości mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że budowa zbiornika to dobra decyzja. Najlepszym wyborem są szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom filtrować cząstki stałe z szamba i przepuszczać czystą wodę prosto do gruntu. Jeśli nie masz pewności, które szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie doradzi, jaki rodzaj zbiornika będzie najlepszy dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są gotowe do natychmiastowego wkopania w gruncie. Polecamy zamówić u nas również szambo z koparką, to jest kompleksową usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych monterów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się wytrzymałością lepszą niż plastikowe. Taki zbiornik pomoże pozyskać darmową wodę z deszczu i używać ją do nawadniania warzyw w czasie suszy. Deszczówka świetnie nadaje się także do prac gospodarczych, takich jak czyszczenie kostki lub samochodu. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Waszych potrzeb.