Szamba betonowe Golczewo

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, ale także dowożeniem, wykonywaniem dołów pod szambo i montażem. Mamy swoją koparkę, dlatego realizacja prac montażowych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy klient wybierze usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z usługami wykopania szamba w krótkim czasie. Dlatego też naszym klientom polecamy pełne prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nowego szamba, więc z przyjemnością udzielamy rad w zakresie kupna odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Golczewo

Producent szamb ceny Golczewo

Nasze ceny zależne są od wielkości zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część ścieków można filtrować i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie ścieków na pole jest zagrożone karą pieniężną. Należy zatem kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować zamówiony zbiornik na działkę klienta na każdą odległość. Dalsze trasy mogą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Odpowiedni, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to potencjalne ogromne zagrożenie biologiczne, toteż funkcjonują ścisłe zasady ich budowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do produkcji prefabrykatów i mamy specjalne certyfikaty potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak wybrać właściwą wielkość zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.