Szamba betonowe Goleniów

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, ale również dowożeniem, robieniem dołów pod szambo i montażem. Posiadamy swoją flotę, dlatego wykonanie usług montażowych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy inwestor zamówi prace kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie sprawnej firmy, która upora się z usługami montażu szamba w ekspresowym czasie. Dlatego też swoim odbiorcom proponujemy pełne prace związane z wykopaniem szamba, gdyż to oszczędność energii oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, więc chętnie udzielamy rad w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Goleniów

Producent szamb ceny Goleniów

Nasze ceny uzależnione są od pojemności zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, bo część ścieków można filtrować i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma sposobności legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Należy zatem wybrać taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie zawieźć zamówiony prefabrykat na teren klienta na dowolną odległość. Większe odległości mogą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego istnieją ścisłe reguły ich budowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i mogą służyć wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do budowy prefabrykatów i posiadamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość swoich produktów. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić właściwą pojemność zbiornika w zależności od liczby domowników i potencjalnej ilości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.