Szamba betonowe Gościno

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale również transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod komorę i montażem. Posiadamy swoją flotę, toteż realizacja prac montażowych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy klient wybierze prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z usługami wykopania zbiornika w krótkim tempie. Dlatego też swoim odbiorcom polecamy kompleksowe usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, dlatego z przyjemnością doradzamy w kwestii kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Gościno

Producent szamb ceny Gościno

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, bo część nieczystości można oczyszczać i przesączać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Należy zatem kupić taki typ szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie zawieźć wybrany zbiornik na działkę klienta na każdą odległość. Większe trasy będą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany rodzaj. Specjalny, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne duże zagrożenie biologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i potrafią służyć wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do produkcji zbiorników i mamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak kupić właściwą wielkość szamba zależnie od liczby domowników i potencjalnej ilości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.