Szamba betonowe Gryfice

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, lecz również dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod szambo oraz instalacją. Mamy swoją koparkę, dlatego realizacja prac montażowych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy inwestor zamówi usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z pracami wykopania szamba w ekspresowym tempie. Dlatego też naszym klientom polecamy pełne prace związane z wykopaniem szamba, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z nowego zbiornika, więc z przyjemnością udzielamy rad w kwestii kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Gryfice

Producent szamb ceny Gryfice

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości można filtrować i przesączać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma możliwości legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Należy zatem kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować wybrany zbiornik na teren odbiorcy na każdą odległość. Dalsze odległości mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany typ. Specjalny, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to potencjalne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne przepisy ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i mogą służyć wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do budowy prefabrykatów i posiadamy specjalne certyfikaty potwierdzające jakość swoich produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który doradzi, jak kupić właściwą pojemność zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.