Szamba betonowe Gryfino

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, ale także dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod szambo oraz instalacją. Posiadamy własną flotę, dlatego wykonanie usług instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy klient wybierze prace kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z usługami wykopania zbiornika w krótkim tempie. Dlatego też naszym klientom proponujemy kompleksowe prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z wybudowanego szamba, dlatego z przyjemnością doradzamy w zakresie wyboru właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Gryfino

Producent szamb ceny Gryfino

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, bo część ścieków można filtrować i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma możliwości legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na pole jest karalne grzywną. Trzeba zatem wybrać taki typ szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie zawieźć wybrany prefabrykat na teren odbiorcy na dowolną odległość. Większe odległości będą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany typ. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to potencjalne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ekologii, a przy okazji są trwałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do produkcji prefabrykatów i mamy specjalne certyfikaty potwierdzające jakość naszych produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać właściwą wielkość zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.