Szamba betonowe Ińsko

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, lecz również dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod szambo i instalacją. Mamy własną koparkę, dlatego realizacja prac montażowych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy klient wybierze usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z usługami montażu zbiornika w ekspresowym tempie. Dlatego też swoim klientom polecamy pełne usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego szamba, więc z przyjemnością udzielamy rad w zakresie wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Ińsko

Producent szamb ceny Ińsko

Nasze ceny zależne są od rozmiaru szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część ścieków można filtrować i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Trzeba więc wybrać taki typ szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie zawieźć wybrany prefabrykat na działkę odbiorcy na każdą odległość. Większe odległości będą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Specjalny, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to potencjalne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego istnieją ścisłe zasady ich budowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy tym są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Stosujemy nowoczesne narzędzia do budowy zbiorników i posiadamy specjalne certyfikaty potwierdzające jakość naszych produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak wybrać właściwą wielkość szamba w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości ścieków, którą każdy z nich produkuje.