Szamba betonowe Kamień Pomorski

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym ważne jest wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań zapewniających długie użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy produkcję szamb, które spełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy materiały od sprawdzonych dostawców. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były mocne i wodoszczelne. Ich solidna struktura to najważniejszy czynnik mówiący o wytrzymałości wyrobu. Beton to od lat stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do którego trzeba doliczyć również koszty asenizacji. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym opróżnianie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i wymagają częstszego opróżniania niż dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Zobacz naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Kamień Pomorski

Szambo betonowe Kamień Pomorski

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz wysokiej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla Ciebie także zbiorniki o niestandardowych pojemnościach, specjalnie dostosowanych do potrzeb konkretnej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja szamba to korzystna decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom oczyszczać części stałe z szamba i przepuszczać czystą wodę wprost do ziemi. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki typ zbiornika będzie odpowiedni dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy szamba, które są gotowe do natychmiastowego wkopania w ziemi. Polecamy zlecić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Później ekipa doświadczonych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością lepszą niż z tworzywa. Dobry pojemnik pomoże czerpać darmową wodę z opadów i wykorzystywać ją do nawadniania roślin podczas upałów. Deszczówka doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład mycie chodnika lub auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów i kontaktu z pracownikiem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.