Szamba betonowe Karlino

Budowa domu to skomplikowane wyzwanie, w którym niezbędne będzie stosowanie innowacyjnych rozwiązań zapewniających wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy budowę szamb, które spełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy materiały od sprawdzonych dostawców. Troszczymy się o stosowanie zaawansowanych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i nieprzeciekające. Ich zwarta budowa to najważniejszy czynnik świadczący o wysokiej klasie produktu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do jakiego należy doliczyć jeszcze koszty opróżniania. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym opróżnianie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i potrzebują częstszego opróżniania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Karlino

Szambo betonowe Karlino

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla was również zbiorniki o niezwykłych wielkościach, najlepiej dopasowanych do potrzeb konkretnej działki oraz ilości domowników, którzy będą korzystali z wody. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że budowa szamba to dobra inwestycja. Najlepszym wyborem są szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom filtrować cząstki stałe z nieczystości i wylewać oczyszczoną wodę wprost do gruntu. Jeśli nie masz pewności, które szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki rodzaj zbiornika jest odpowiedni dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy prefabrykaty, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w gruncie. Możesz zamówić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później zespół doświadczonych monterów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się wytrzymałością lepszą niż z tworzywa. Taki pojemnik pomoże czerpać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do podlewania warzyw podczas suszy. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład mycie kostki albo auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z przedstawicielem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Waszych potrzeb.