Szamba betonowe Lipiany

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, lecz także transportowaniem, wykonywaniem dołów pod komorę oraz montażem. Posiadamy własną flotę, dlatego wykonanie prac montażowych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy klient zamówi prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie sprawnej firmy, która poradzi sobie z pracami wykopania zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego też swoim klientom proponujemy pełne usługi związane z wykopaniem szamba, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego zbiornika, więc chętnie doradzamy w zakresie wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Lipiany

Producent szamb ceny Lipiany

Nasze ceny zależne są od pojemności zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, bo część ścieków daje się oczyszczać i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma sposobności legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Należy więc kupić taki typ szamba, który umożliwi niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Potrafimy dotransportować zamówiony prefabrykat na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Większe odległości będą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany typ. Specjalny, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne duże zagrożenie biologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne zasady ich montowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dekad. Stosujemy nowoczesne narzędzia do produkcji zbiorników i posiadamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią pojemność zbiornika w zależności od liczby domowników i potencjalnej objętości nieczystości, którą każdy z nich wytwarza.