Szamba betonowe Łobez

Realizacja domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne będzie wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań zapewniających wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy produkcję zbiorników, które spełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do produkcji szamb stosujemy produkty od najlepszych dostawców. Dbamy o wykorzystanie zaawansowanych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były trwałe i nieprzeciekające. Ich zwarta budowa to najważniejszy czynnik świadczący o wytrzymałości produktu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do jakiego trzeba dołożyć jeszcze cenę opróżniania. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na opróżnianie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i wymagają częstszego opróżniania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Łobez

Szambo betonowe Łobez

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla Ciebie również prefabrykaty o niezwykłych pojemnościach, najlepiej dopasowanych do wymagań konkretnej działki oraz liczby domowników, którzy będą używali wody. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że budowa zbiornika to prawidłowa decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom filtrować cząstki stałe z nieczystości i wylewać oczyszczoną wodę wprost do gruntu. Jeżeli nie wiesz, które szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z firmowym przedstawicielem, który z przyjemnością doradzi, jaki rodzaj zbiornika jest odpowiedni dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy elementy, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w gruncie. Można zlecić u nas także szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Później ekipa doświadczonych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością wyższą niż plastikowe. Dobry zbiornik pomoże pozyskać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do nawadniania kwiatów w czasie suszy. Woda świetnie nadaje się także do prac przydomowych, na przykład mycie podjaszdu albo samochodu. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Waszych potrzeb.