Szamba betonowe Maszewo

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz także dowożeniem, wykonywaniem dołów pod szambo i montażem. Mamy swoją koparkę, dlatego realizacja usług instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy klient zamówi usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z usługami wykopania szamba w ekspresowym tempie. Dlatego właśnie naszym odbiorcom proponujemy kompleksowe prace związane z wykopaniem szamba, ponieważ to oszczędność czasu oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, więc z przyjemnością doradzamy w zakresie kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Maszewo

Producent szamb ceny Maszewo

Nasze ceny uzależnione są od pojemności zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, bo część ścieków można filtrować i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma sposobności legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest karalne karą pieniężną. Należy zatem wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy dotransportować zamówiony zbiornik na teren klienta na dowolną odległość. Dalsze odległości mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany rodzaj. Specjalny, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. nie wydostają się poza komorę szamba i nie podziemnych. Ścieki to potencjalne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż funkcjonują ścisłe przepisy ich montowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy tym są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do budowy prefabrykatów i posiadamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość naszych produktów. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak kupić właściwą wielkość zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.