Szamba betonowe Międzyzdroje

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Trudnimy się ich wytwarzaniem, lecz także transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod komorę oraz instalacją. Posiadamy swoją flotę, toteż realizacja usług montażowych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy klient zamówi prace kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej firmy, która poradzi sobie z pracami montażu zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie naszym klientom proponujemy pełne prace związane z wykopaniem szamba, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w zakresie wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Międzyzdroje

Producent szamb ceny Międzyzdroje

Nasze ceny zależne są od pojemności zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, bo część ścieków można oczyszczać i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Należy zatem wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie dotransportować zamówiony prefabrykat na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Większe trasy będą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany typ. Odpowiedni, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne duże zagrożenie biologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne przepisy ich budowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do budowy zbiorników i mamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość naszych produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią wielkość zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.