Szamba betonowe Mieszkowice

Realizacja domu to zaawansowane wyzwanie, w którym istotne będzie wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań zapewniających bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb realizujemy tworzenie zbiorników, które wypełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy surowce od najlepszych producentów. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były solidne i wodoszczelne. Ich solidna budowa to główny czynnik mówiący o wysokiej klasie produktu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do jakiego należy doliczyć również koszty asenizacji. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym opróżnianie szamba raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Mieszkowice

Szambo betonowe Mieszkowice

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla was również zbiorniki o niezwykłych pojemnościach, najlepiej dopasowanych do potrzeb Twojej posesji oraz ilości domowników, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że budowa szamba to prawidłowa decyzja. Najkorzystniejszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom filtrować elementy stałe z nieczystości i wylewać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie wiesz, które szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z firmowym przedstawicielem, który z przyjemnością doradzi, jaki rodzaj zbiornika będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są gotowe do natychmiastowego wkopania w gruncie. Polecamy zlecić u nas także szambo z koparką, to jest pełną usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie zespół wykwalifikowanych monterów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą aniżeli z tworzywa. Taki pojemnik pozwoli czerpać darmową wodę z opadów i wykorzystywać ją do nawadniania kwiatów w czasie suszy. Deszczówka świetnie nadaje się także do prac przydomowych, na przykład mycie kostki lub samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z pracownikiem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Twoich potrzeb.