Szamba betonowe Mirosławiec

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, lecz także transportowaniem, robieniem dołów pod szambo oraz montażem. Mamy własną flotę, dlatego realizacja usług montażowych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy inwestor zamówi prace kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej firmy, która upora się z usługami wykopania zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego też swoim odbiorcom polecamy pełne prace związane z wykopaniem szamba, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nowego zbiornika, więc chętnie doradzamy w zakresie kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Mirosławiec

Producent szamb ceny Mirosławiec

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, bo część ścieków daje się filtrować i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Należy zatem kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy zawieźć wybrany zbiornik na działkę klienta na każdą odległość. Dalsze trasy mogą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, który typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to potencjalne duże zagrożenie toksykologiczne, toteż funkcjonują ścisłe przepisy ich montowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne narzędzia do budowy zbiorników i posiadamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią pojemność zbiornika zależnie od liczby domowników i potencjalnej objętości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.