Szamba betonowe Moryń

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, ale także dowożeniem, robieniem dołów pod komorę i montażem. Mamy swoją flotę, toteż realizacja usług montażowych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy inwestor zamówi usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z usługami wykopania zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie swoim odbiorcom proponujemy pełne usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, więc chętnie doradzamy w kwestii kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Moryń

Producent szamb ceny Moryń

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, bo część ścieków daje się filtrować i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie nieczystości na pole jest karalne karą pieniężną. Trzeba więc wybrać taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Możemy dotransportować zamówiony prefabrykat na działkę klienta na każdą odległość. Większe trasy będą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany rodzaj. Specjalny, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe zasady ich budowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy tym są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do budowy prefabrykatów i posiadamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość naszych produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić właściwą pojemność szamba zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.