Szamba betonowe Myślibórz

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, lecz także transportowaniem, wykonywaniem dołów pod komorę i instalacją. Posiadamy własną flotę, toteż wykonanie usług montażowych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy klient wybierze usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z pracami montażu zbiornika w krótkim czasie. Dlatego też swoim klientom proponujemy kompleksowe usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność czasu oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, dlatego chętnie doradzamy w zakresie kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Myślibórz

Producent szamb ceny Myślibórz

Nasze ceny zależne są od pojemności szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków można filtrować i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest karalne karą pieniężną. Należy zatem wybrać taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Potrafimy zawieźć zamówiony prefabrykat na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Większe odległości mogą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej zamawiany typ. Odpowiedni, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne duże zagrożenie toksykologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne reguły ich budowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ekologii, a przy tym są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do produkcji zbiorników i posiadamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość naszych produktów. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić odpowiednią wielkość szamba w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości nieczystości, którą każdy z nich wytwarza.