Szamba betonowe Nowogard

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz również dowożeniem, robieniem wykopów pod szambo i montażem. Mamy swoją koparkę, toteż realizacja usług montażowych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy klient wybierze prace kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z pracami montażu szamba w ekspresowym tempie. Dlatego też swoim klientom polecamy pełne usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego szamba, więc chętnie doradzamy w kwestii kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Nowogard

Producent szamb ceny Nowogard

Nasze ceny zależne są od rozmiaru szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część nieczystości można filtrować i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Trzeba zatem wybrać taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy zawieźć wybrany prefabrykat na teren klienta na każdą odległość. Dalsze trasy będą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Odpowiedni, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne duże zagrożenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne reguły ich montowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy tym są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do budowy zbiorników i mamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić odpowiednią wielkość zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości ścieków, którą każdy z nich produkuje.