Szamba betonowe Pełczyce

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale również dowożeniem, robieniem wykopów pod szambo i instalacją. Mamy własną koparkę, dlatego wykonanie prac montażowych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy klient zamówi usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z usługami wykopania zbiornika w krótkim czasie. Dlatego też swoim odbiorcom proponujemy pełne prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność energii oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, dlatego z przyjemnością doradzamy w kwestii wyboru właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Pełczyce

Producent szamb ceny Pełczyce

Nasze ceny zależne są od wielkości szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część nieczystości można oczyszczać i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma możliwości legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie ścieków na pole jest karalne grzywną. Trzeba zatem kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy zawieźć wybrany prefabrykat na działkę klienta na każdą odległość. Większe odległości mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym doradztwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany typ. Specjalny, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne duże zagrożenie biologiczne, dlatego istnieją ścisłe przepisy ich montowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy tym są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do produkcji zbiorników i mamy specjalne certyfikaty potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać właściwą wielkość szamba zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości ścieków, którą każdy z nich produkuje.