Szamba betonowe Płoty

Realizacja domu to skomplikowane wyzwanie, w którym ważne jest stosowanie nowoczesnych rozwiązań gwarantujących długie użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy produkcję zbiorników, które wypełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do produkcji szamb stosujemy materiały od certyfikowanych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i wodoszczelne. Ich solidna budowa to główny czynnik świadczący o wytrzymałości produktu. Beton to od lat stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do którego trzeba dołożyć jeszcze koszty eksploatacji. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na opróżnianie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Płoty

Szambo betonowe Płoty

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz najwyższej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla Ciebie również prefabrykaty o niestandardowych pojemnościach, specjalnie dopasowanych do wymagań Twojej działki oraz ilości domowników, którzy będą korzystali z kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to prawidłowa decyzja. Najlepszym wyborem są szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać elementy stałe z nieczystości i przepuszczać oczyszczoną wodę wprost do gruntu. Jeśli nie masz pewności, które szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki typ zbiornika będzie najlepszy dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy szamba, które są gotowe do natychmiastowego zakopania w ziemi. Możesz zamówić u nas także szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie zespół doświadczonych monterów podłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością wyższą aniżeli z tworzywa. Taki pojemnik pozwoli pozyskać darmową wodę z opadów i używać ją do nawadniania warzyw podczas upałów. Deszczówka doskonale nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład czyszczenie chodnika lub auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Twoich potrzeb.