Szamba betonowe Połczyn-Zdrój

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz także transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod komorę i montażem. Mamy własną flotę, dlatego wykonanie prac montażowych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy inwestor zamówi usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej firmy, która upora się z pracami wykopania zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie swoim odbiorcom polecamy pełne usługi związane z budową szamba, ponieważ to oszczędność energii oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z nowego szamba, dlatego z przyjemnością doradzamy w zakresie kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Połczyn-Zdrój

Producent szamb ceny Połczyn-Zdrój

Nasze ceny zależne są od wielkości szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości daje się oczyszczać i przesączać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Trzeba zatem kupić taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie dotransportować zamówiony zbiornik na działkę klienta na dowolną odległość. Większe trasy będą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne ogromne zagrożenie biologiczne, toteż istnieją rygorystyczne zasady ich montowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do produkcji prefabrykatów i mamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość swoich produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który doradzi, jak kupić właściwą wielkość zbiornika w zależności od liczby domowników i potencjalnej ilości nieczystości, którą każdy z nich wytwarza.