Szamba betonowe Police

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, ale również transportowaniem, robieniem wykopów pod komorę oraz montażem. Posiadamy własną koparkę, toteż realizacja usług instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy klient wybierze usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z usługami montażu szamba w ekspresowym czasie. Dlatego też swoim klientom polecamy kompleksowe usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nowego zbiornika, więc z przyjemnością udzielamy rad w zakresie kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Police

Producent szamb ceny Police

Nasze ceny uzależnione są od pojemności zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków daje się filtrować i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma możliwości legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie nieczystości na pole jest zagrożone grzywną. Należy więc kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Możemy zawieźć zamówiony zbiornik na teren odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze trasy będą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany typ. Specjalny, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to potencjalne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne reguły ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy tym są trwałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Stosujemy innowacyjne technologie do produkcji prefabrykatów i posiadamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość naszych produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który podpowie, jak wybrać właściwą wielkość zbiornika zależnie od liczby domowników i uśrednionej ilości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.