Szamba betonowe Pyrzyce

Realizacja domu to zaawansowane wyzwanie, w którym ważne będzie stosowanie innowacyjnych technologii zapewniających bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb realizujemy produkcję zbiorników, które spełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do budowy szamb stosujemy materiały od sprawdzonych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe były trwałe i wodoszczelne. Ich solidna budowa to główny element mówiący o jakości produktu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do którego trzeba dołożyć również koszty asenizacji. Zazwyczaj wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na wylewanie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Pyrzyce

Szambo betonowe Pyrzyce

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz najwyższej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla was także zbiorniki o niestandardowych wielkościach, najlepiej dostosowanych do potrzeb Twojej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali wody. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że budowa zbiornika to korzystna decyzja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom filtrować części stałe z szamba i wylewać czystą wodę prosto do gruntu. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z firmowym reprezentantem, który chętnie doradzi, jaki typ szamba jest najlepszy dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy szamba, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w gruncie. Można zamówić u nas również szambo z koparką, to jest kompleksową usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie zespół wykwalifikowanych monterów podłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością wyższą aniżeli z tworzywa. Taki pojemnik pomoże pozyskać darmową wodę z deszczu i używać ją do podlewania warzyw podczas suszy. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, takich jak czyszczenie podjaszdu lub samochodu. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Twoich potrzeb.