Szamba betonowe Recz

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, lecz także transportowaniem, robieniem wykopów pod komorę i instalacją. Posiadamy swoją koparkę, dlatego realizacja usług montażowych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy inwestor zamówi prace kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej firmy, która upora się z pracami montażu szamba w krótkim czasie. Dlatego też naszym klientom proponujemy pełne usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w kwestii kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Recz

Producent szamb ceny Recz

Nasze ceny zależne są od wielkości zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, bo część nieczystości daje się oczyszczać i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na pole jest zagrożone grzywną. Trzeba zatem wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować zamówiony zbiornik na działkę klienta na każdą odległość. Większe odległości mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Odpowiedni, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to potencjalne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne reguły ich budowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy tym są trwałe i mogą służyć wiele dekad. Stosujemy innowacyjne narzędzia do budowy zbiorników i posiadamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość naszych produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią pojemność zbiornika zależnie od liczby domowników i potencjalnej ilości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.