Szamba betonowe Resko

Realizacja domu to zaawansowane wyzwanie, w którym istotne jest stosowanie nowoczesnych rozwiązań zapewniających wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy budowę zbiorników, które wypełniają niezbędne normy określone przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy surowce od certyfikowanych dostawców. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i nieprzeciekające. Ich solidna budowa to główny czynnik mówiący o wytrzymałości produktu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do którego trzeba dołożyć jeszcze koszty opróżniania. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na opróżnianie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i wymagają częstszego opróżniania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Zobacz naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Resko

Szambo betonowe Resko

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz najwyższej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla was również prefabrykaty o niezwykłych wymiarach, najlepiej dostosowanych do wymagań konkretnej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali wody. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że realizacja szamba to korzystna inwestycja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać części stałe z nieczystości i wylewać oczyszczoną wodę prosto do ziemi. Jeśli nie masz pewności, które szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który z przyjemnością podpowie, jaki rodzaj szamba jest odpowiedni dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy szamba, które są gotowe do natychmiastowego zakopania w gruncie. Można zamówić u nas także szambo z koparką, to jest pełną usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Następnie zespół doświadczonych monterów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością wyższą niż plastikowe. Dobry zbiornik pomoże pozyskać darmową wodę z opadów i wykorzystywać ją do nawadniania warzyw podczas suszy. Woda świetnie nadaje się również do prac przydomowych, takich jak mycie chodnika albo samochodu. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji i konsultacji z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Waszych potrzeb.