Szamba betonowe Sianów

Budowa domu to zaawansowane wyzwanie, w którym istotne będzie stosowanie nowoczesnych technologii gwarantujących długie korzystanie. Jako producent szamb realizujemy tworzenie szamb, które spełniają wszelkie normy określone przepisami. Do budowy zbiorników wykorzystujemy materiały od sprawdzonych dostawców. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i wodoszczelne. Ich solidna budowa to najważniejszy czynnik świadczący o jakości wyrobu. Beton to od lat stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do którego trzeba doliczyć jeszcze koszty eksploatacji. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na opróżnianie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i wymagają częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Zobacz naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Sianów

Szambo betonowe Sianów

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla was także zbiorniki o niezwykłych wielkościach, specjalnie dopasowanych do potrzeb Twojej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą korzystali z kanalizacji. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że budowa szamba to prawidłowa inwestycja. Najlepszym wyborem są szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom filtrować elementy stałe z nieczystości i wylewać czystą wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z firmowym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki rodzaj zbiornika jest odpowiedni dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy elementy, które są przygotowane do bezpośredniego wkopania w ziemi. Polecamy zamówić u nas także szambo z koparką, to jest pełną usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych monterów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się wytrzymałością wyższą niż z tworzywa. Taki zbiornik pozwoli czerpać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do nawadniania kwiatów podczas suszy. Deszczówka doskonale nadaje się także do prac przydomowych, na przykład czyszczenie chodnika albo auta. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Waszych potrzeb.