Szamba betonowe Sławno

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, ale także transportowaniem, robieniem wykopów pod szambo oraz instalacją. Mamy własną flotę, toteż wykonanie usług montażowych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy inwestor zamówi prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z usługami wykopania zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego też swoim odbiorcom polecamy pełne prace związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, dlatego chętnie udzielamy rad w kwestii kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Sławno

Producent szamb ceny Sławno

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, bo część ścieków można oczyszczać i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma sposobności legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Należy zatem kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować wybrany prefabrykat na działkę klienta na każdą odległość. Dalsze odległości mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, który typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany typ. Odpowiedni, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to potencjalne ogromne zagrożenie toksykologiczne, toteż istnieją rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy okazji są trwałe i potrafią służyć wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do budowy zbiorników i posiadamy specjalne certyfikaty potwierdzające jakość naszych produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią wielkość zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości nieczystości, którą każdy z nich wytwarza.