Szamba betonowe Stepnica

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, lecz również dowożeniem, wykonywaniem dołów pod komorę i montażem. Posiadamy swoją flotę, dlatego wykonanie usług montażowych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy inwestor zamówi usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej firmy, która upora się z usługami wykopania szamba w ekspresowym tempie. Dlatego też naszym klientom proponujemy kompleksowe usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w zakresie kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Stepnica

Producent szamb ceny Stepnica

Nasze ceny zależne są od rozmiaru szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, bo część ścieków można oczyszczać i przesączać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie ścieków na pole jest karalne grzywną. Trzeba zatem kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie zawieźć wybrany zbiornik na działkę klienta na dowolną odległość. Większe trasy będą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to potencjalne duże zagrożenie biologiczne, toteż funkcjonują ścisłe zasady ich budowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy okazji są trwałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy nowoczesne narzędzia do budowy prefabrykatów i mamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość naszych produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią pojemność szamba zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.