Szamba betonowe Suchań

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz również transportowaniem, robieniem wykopów pod komorę i montażem. Posiadamy własną flotę, toteż realizacja prac instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy inwestor zamówi prace kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z pracami wykopania szamba w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie naszym odbiorcom proponujemy pełne usługi związane z wykopaniem szamba, gdyż to oszczędność energii oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z nowego szamba, więc z przyjemnością doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Suchań

Producent szamb ceny Suchań

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego opróżniania szamba, bo część nieczystości daje się filtrować i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie nieczystości na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Należy zatem wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Możemy zawieźć zamówiony zbiornik na teren odbiorcy na dowolną odległość. Większe trasy mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, który typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany typ. Specjalny, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to potencjalne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe przepisy ich budowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do produkcji zbiorników i mamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak kupić właściwą pojemność szamba w zależności od liczby domowników i potencjalnej objętości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.