Szamba betonowe Świdwin

Budowa domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym ważne jest wykorzystanie nowoczesnych technologii zapewniających bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb realizujemy tworzenie zbiorników, które spełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy produkty od najlepszych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i wodoszczelne. Ich solidna struktura to najważniejszy czynnik mówiący o wysokiej klasie produktu. Beton to od lat stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do jakiego trzeba doliczyć jeszcze koszty eksploatacji. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na wylewanie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i potrzebują częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Świdwin

Szambo betonowe Świdwin

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla was także prefabrykaty o niestandardowych wielkościach, najlepiej dopasowanych do potrzeb konkretnej posesji oraz liczby domowników, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że realizacja szamba to prawidłowa decyzja. Najkorzystniejszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom oczyszczać elementy stałe z nieczystości i wylewać czystą wodę wprost do gruntu. Jeżeli nie wiesz, które szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z naszym przedstawicielem, który z przyjemnością podpowie, jaki typ zbiornika będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy elementy, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w ziemi. Polecamy zlecić u nas również szambo z koparką, to jest pełną usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych monterów podłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą niż plastikowe. Taki pojemnik pozwoli czerpać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do nawadniania roślin w czasie suszy. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac przydomowych, na przykład mycie chodnika albo auta. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Waszych potrzeb.