Szamba betonowe Trzcińsko-Zdrój

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale także transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod komorę i instalacją. Mamy własną koparkę, dlatego wykonanie usług montażowych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy klient wybierze prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej firmy, która upora się z pracami wykopania zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego też naszym odbiorcom proponujemy pełne usługi związane z wykopaniem szamba, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, więc chętnie doradzamy w kwestii wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Trzcińsko-Zdrój

Producent szamb ceny Trzcińsko-Zdrój

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków można filtrować i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie nieczystości na pole jest karalne karą pieniężną. Należy zatem kupić taki typ szamba, który umożliwi niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie zawieźć wybrany prefabrykat na teren odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze odległości będą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany typ. Specjalny, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne przepisy ich budowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy tym są wytrzymałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne narzędzia do budowy prefabrykatów i posiadamy specjalne certyfikaty potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać właściwą wielkość szamba w zależności od liczby domowników i uśrednionej objętości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.