Szamba betonowe Trzebiatów

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Trudnimy się ich wytwarzaniem, lecz także dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod szambo oraz instalacją. Posiadamy własną flotę, dlatego wykonanie prac instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy klient wybierze usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie szybkiej ekipy, która upora się z pracami wykopania zbiornika w ekspresowym tempie. Dlatego też naszym odbiorcom polecamy pełne prace związane z budową szamba, ponieważ to oszczędność energii oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, więc z przyjemnością udzielamy rad w kwestii kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Trzebiatów

Producent szamb ceny Trzebiatów

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, bo część nieczystości można filtrować i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Należy więc wybrać taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy zawieźć zamówiony prefabrykat na działkę klienta na każdą odległość. Dalsze trasy mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Specjalny, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne duże zagrożenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne zasady ich montowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy tym są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do produkcji prefabrykatów i mamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić odpowiednią pojemność zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.