Szamba betonowe Tuczno

Budowa domu to skomplikowane wyzwanie, w którym niezbędne jest wykorzystanie nowoczesnych technologii gwarantujących bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy produkcję szamb, które wypełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do budowy szamb stosujemy surowce od najlepszych producentów. Dbamy o stosowanie najnowocześniejszych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i nieprzeciekające. Ich solidna struktura to najważniejszy element mówiący o wysokiej klasie produktu. Beton to od lat stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do jakiego trzeba dołożyć również koszty asenizacji. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na wylewanie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Tuczno

Szambo betonowe Tuczno

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla was również prefabrykaty o niezwykłych wymiarach, specjalnie dostosowanych do wymagań konkretnej działki oraz ilości domowników, którzy będą korzystali z wody. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że realizacja szamba to korzystna inwestycja. Najkorzystniejszym wyborem są szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom filtrować elementy stałe z nieczystości i przepuszczać czystą wodę wprost do gruntu. Jeżeli nie masz pewności, jakie szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością podpowie, jaki rodzaj szamba jest odpowiedni dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy elementy, które są przygotowane do bezpośredniego wkopania w gruncie. Możesz zamówić u nas także szambo z koparką, czyli kompleksową usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych monterów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością lepszą niż z tworzywa. Taki zbiornik pozwoli pozyskać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do podlewania roślin w czasie suszy. Woda świetnie nadaje się także do prac przydomowych, takich jak mycie chodnika lub samochodu. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji i konsultacji z pracownikiem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Twoich potrzeb.