Szamba betonowe Wałcz

Budowa domu to skomplikowane wyzwanie, w którym istotne będzie wykorzystanie innowacyjnych technologii gwarantujących długie użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy tworzenie zbiorników, które spełniają niezbędne normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy produkty od najlepszych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe były trwałe i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to najważniejszy czynnik mówiący o jakości wyrobu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do którego trzeba dołożyć jeszcze cenę eksploatacji. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na wylewanie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i wymagają częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Zobacz naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Wałcz

Szambo betonowe Wałcz

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla Ciebie także prefabrykaty o niezwykłych wymiarach, specjalnie dostosowanych do wymagań konkretnej posesji oraz ilości domowników, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to korzystna inwestycja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać elementy stałe z nieczystości i przepuszczać czystą wodę prosto do gruntu. Jeżeli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z firmowym przedstawicielem, który z przyjemnością podpowie, jaki typ zbiornika będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy szamba, które są przygotowane do bezpośredniego wkopania w gruncie. Polecamy zamówić u nas również szambo z koparką, to jest pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później zespół wykwalifikowanych monterów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością wyższą niż z tworzywa. Taki zbiornik pozwoli czerpać za darmo wodę z opadów i używać ją do nawadniania warzyw podczas upałów. Deszczówka świetnie nadaje się także do prac przydomowych, takich jak mycie kostki lub auta. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.