Szamba betonowe Węgorzyno

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale także transportowaniem, robieniem wykopów pod komorę i instalacją. Mamy swoją koparkę, dlatego realizacja usług instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy klient wybierze prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej firmy, która upora się z usługami montażu szamba w ekspresowym tempie. Dlatego właśnie swoim klientom proponujemy pełne usługi związane z budową szamba, ponieważ to oszczędność energii oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z nowego zbiornika, dlatego chętnie udzielamy rad w zakresie kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Węgorzyno

Producent szamb ceny Węgorzyno

Nasze ceny uzależnione są od wielkości szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości można oczyszczać i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma możliwości legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne karą pieniężną. Należy zatem wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Możemy zawieźć zamówiony prefabrykat na działkę klienta na każdą odległość. Większe odległości będą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Odpowiedni, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to potencjalne duże zanieczyszczenie biologiczne, dlatego istnieją ścisłe reguły ich budowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ekologii, a przy tym są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Stosujemy innowacyjne technologie do budowy prefabrykatów i posiadamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość swoich produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić właściwą wielkość zbiornika w zależności od liczby domowników i uśrednionej ilości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.