Szamba betonowe Wolin

Budowa domu to zaawansowane wyzwanie, w którym niezbędne będzie wykorzystanie innowacyjnych technologii zapewniających długie użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy produkcję zbiorników, które spełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do budowy szamb wykorzystujemy surowce od certyfikowanych producentów. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były mocne i wodoszczelne. Ich zwarta struktura to główny element świadczący o jakości wyrobu. Beton to od dawna wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do jakiego należy dołożyć jeszcze koszty eksploatacji. Zazwyczaj wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym opróżnianie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i wymagają częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Zobacz naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Wolin

Szambo betonowe Wolin

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla was także zbiorniki o niestandardowych wymiarach, specjalnie dostosowanych do wymagań Twojej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali wody. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to prawidłowa decyzja. Najlepszym wyborem są szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom filtrować elementy stałe z szamba i przepuszczać czystą wodę prosto do gruntu. Jeżeli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością podpowie, jaki rodzaj zbiornika będzie najlepszy dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w ziemi. Możesz zamówić u nas także szambo z koparką, to jest kompleksową usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Później zespół doświadczonych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością wyższą aniżeli z tworzywa. Taki pojemnik pozwoli czerpać za darmo wodę z opadów i wykorzystywać ją do podlewania kwiatów w czasie upałów. Woda doskonale nadaje się również do prac gospodarczych, takich jak czyszczenie podjaszdu albo auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Twoich potrzeb.