Szamba betonowe Złocieniec

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale również dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod komorę i instalacją. Posiadamy swoją flotę, toteż wykonanie usług instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy inwestor zamówi usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z usługami montażu zbiornika w ekspresowym tempie. Dlatego właśnie naszym klientom proponujemy pełne prace związane z budową szamba, gdyż to oszczędność energii oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, więc chętnie udzielamy rad w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Złocieniec

Producent szamb ceny Złocieniec

Nasze ceny zależne są od wielkości zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, bo część nieczystości daje się oczyszczać i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma sposobności legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie nieczystości na pole jest karalne grzywną. Trzeba więc wybrać taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Potrafimy dotransportować zamówiony prefabrykat na działkę klienta na dowolną odległość. Dalsze trasy będą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne duże zanieczyszczenie biologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne przepisy ich montowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do produkcji zbiorników i posiadamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak kupić odpowiednią wielkość szamba zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.